Sanatsal Çerçeve, Alüminyum Doğrama, Dekorasyon... Acil Cam İşleriniz İçin 0 312 223 37 13...

Emek Camcı 0 312 223 37 13

Emek Camcı

emek camcı telefon
Ankara'da Kazakistan Caddesi üzerinde bulunan Çağ Cam Dekorasyon ile tüm cam işleriniz itinalı bir şekilde yerine getirilir. Firmamız, lokasyonu gereği tüm bölgeye kolay ve hızlı şekilde hizmet sunabilecek bir konuma sahiptir, emek camcı hizmeti ile sürekli hizmet veren şirketimize 0 312 223 37 13 numaralı hattımızdan ulaşarak anında talepte bulunabilirsiniz.
Cam tamiri konusunda ekonomik fiyat politikası ile de her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, nitelikli çalışma prensibi çerçevesinde hizmetlerini yirmi yıldır aynı adresinde gerçekleştiriyor.

Cam Hakkında Genel Bilgiler... Kırılgan yapıya sahip bir madde olan cam, soda ya da potas ilavesi olmuş silis kumun yüksek ateşte eritilmesi sonucu meydana geliyor. İlk icadının antik döneme rast geldiği tahmin edilen cam o yıllardan günümüze kadar süs eşyalarında, inşaat malzemelerinde ve çeşitli alanlarda kullanılıyor. Tam tarihi bilinmeyen cama ait ele geçen tek örnek ise Eski Mısır medeniyeti dönemine denk gelen bir boncuk tanesidir.

Anadolu topraklarında camın yerleşmesi ise Orta Asya'dan göç eden Selçuklulara ile mümkün oldu. İstanbul'un alınması ile gelişme yaşanan bir alan olması Cumhuriyetin ilanı ile birlikte bir endüstriye dönüşmesine neden oldu. İlk şişe cam fabrikası da Cumhuriyet dönemine denk geldi. 

Her ne kadar katı gibi dursa da cam aslında bir sıvıdır ve saydam özelliğini bundan almaktadır. Maden olarak literatürü geçse de madenlerden farklı olarak bir erime noktası olması camı farklı kılar. Şekil değişimi ise sekiz yüz ile bin santigrat derece arasında değişir. Normal camlara göre optik camların farkı ise ışığı kırma özelliğine sahip olmalarıdır. Diğer yandan camı ikiye ayırabiliriz; birincisi soda camları, diğeri ise adi camlardır.

Bahçeli Camcı 0 312 223 37 13... Çağ Cam Dekorasyon emek ve bahçeli camcı hizmeti için 0 312 223 37 13 numaralı telefonumuzu istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kazakistan Caddesi No: 105/D Bahçelievler Camcı