Sanatsal Çerçeve, Alüminyum Doğrama, Dekorasyon... Acil Cam İşleriniz İçin 0 312 223 37 13...

Kış Bahçesi

kış bahçesi ankara

Kış Bahçesi Yapan Firmalar Ankara

Hava muhalefetinin yaşandığı günlerde de bahçe keyfini yaşamak ve aynı zamanda doğa ile başbaşa kalmak için alternatif dekorasyon olanaklarından biri hatta ilki olarak kış bahçesi son yıllarda trend olarak kendini gösteriyor. 

Soğuk havalarda dahi bu olanağı sağlayan kış bahçeleri yalnızca bahçeli evler için dizayn edilmiyor elbette, çatı katlarında da son derece farklı bir kombin yaratan bu yapılarda, havalandırma, gölgelendirme ve ısı yalıtımı intizamlı bir şekilde yapılarak dört mevsim kullanım özelliğini taşıması sağlanıyor.

Dekorenin yapılması için UPVC sistemi her zaman beklentilerin karşılanması için yeterli oluyor. Malzemenin özelliği ahşap dokusunda istenilen renk ve desen tarzına uygunluk göstermesi. Sistemde ayrıca çelik konstrüksiyon kullanımı da gerçekleşiyor.

Doğaya daha fazla uyum sağlayabilmesi için kayrak, granit ve mermerlerle göz dolduran kış bahçesi ile bahçenizin ya da çatı katınızın en güzel köşesini yaratabilirsiniz.

Çağ Cam Dekorasyon olarak yılların deneyimi ile tercihlerinizi buluşturuyor, kış aylarında bile doğal gün ışığından en sağlıklı biçimde faydalanmanız için profesyonel bir ekip çalışması gerçekleştiriyoruz. Önerilerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kış Bahçesi Yapan Firmalar Ankara